Ing. arch. Kristýna Smržová

Kristýna je architektka, doktorandka a akademička působící na Fakultě architektury VUT v Brně, kde se zabývá hlavně metodou výuky Design-build. Ve své praxi spolupracovala s několika architektonickými ateliéry (RO_AR – Szymon Rozwałka architects, dílna – Michal Palaščák architekti, FARA-ON – Rudolf Müller architects, atelier b9 a další). Kristýna zároveň působí v ateliérech Rybářská Brno.

Ing. arch. Michael Gabriel

Michael je architekt a doktorand působící na Kloknerově ústavu ČVUT v Praze, kde se zabývá hlavně vývojem 3D tisku betonu. Ve své praxi dlouhodobě spolupracuje se sochaři na vývoji konstrukčních systémů a technologických detailů soch a dříve spolupracoval s ateliérem tri.štrnásť architekti. Michael působí v ateliérech Hybešova a Rybářská Brno.

Ing. arch. Petr Preininger

Petr je architekt, který absolvoval roční architektonickou stáž na SEU – Nanjing v Číně. Ve své praxi spolupracoval s několika architektonickými ateliéry v ČR a Číně (Fránek architects, FARA-ON – Rudolf Müller architects, Baumschlager Eberle architekten, Semi Arch). Dlouhodobě působí v ateliérech Rybářská Brno, kde se podílí na dílenském zpracování sochařské tvorby.

Kristýna, Michael a Petr dokončili studium na Fakultě architektury VUT v Brně v magisterském ateliéru pod vedením Jana Mléčky. V roce 2020 založili architektonický ateliér Kobra, který sídlí v uměleckých ateliérech Rybářská Brno, kde pracují společně s dalšími architekty a umělci.

Follow
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!